Оборона Харкову

28.10

Військовий злочинець путін у вчорашній промові на Валдайському форуму, крім бредової несумісності, сказав важливу річ: «Ми видели как на Донбасе строили укрепрайони, а если б это делали по всему периметру это была другая ситуация для нас и чем дальше строили – тем больше для нас было б потерь».
На жаль, Велике будівництво в Україні було розгорнуто не там, де треба..
Скільки втрачено було людських життів та української землі – внаслідок того, що країна як слід не готувалася до війни.
Але ж зараз варто чути ворога та не гаючи часу продовжити укріплювати увесь периметр Харкова та області. Залучати до цього резерви – як фінансові, так і людські. Політика, яка була скерована виключно на розвиток добробуту та економіки нашої країни – закінчилася катастрофою.
Треба було готуватися до війни.
Тим більше, що війна йде, не спиняючись з 2014 року.
Те, що вчасно не зробила Україна на своїх кордонах з росією :бетонні фортифікації, ДОТи, ВОПи, кілометри рвів та надовбів – зараз роблять московити на нашій землі, готуючись до приходу ЗСУ.
Ми маємо врахувати свої помилки. Адже за кожну з них ми сплачуємо найдорожчим – життям патріотів.
Харківська область потребує створення новітньої “лінії Маннергейма” – загроза з боку країни рабів буде існувати протягом століть. І усі гроші та зусилля, витрачені на оборону, будуть інвестиціями у мирне життя наших дітей.
Нагадуємо:  на будівництво капітальних укріплень, за останніми рішеннями КабМіну, мають залучатися всі, хто перебуває на обліку, як безробітний. Детальніше тут: https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=1455dd6f-3083-4891-af96-00ed9c7c497a&title=Bezrobitni
Ми очікуємо від влади Харкова та керівництва Харківської обласної військової адміністрації рішучості та впевненості у впровадженні таких  дій в тилу – так само, як ми робимо зараз на фронті.

Необхідне для перемоги – створюється в тилу.
Слава Україні!