Обрано нового голову ХОГО “Спілка ветеранів АТО”

14.07

13 липня у приміщенні міського осередку ХОГО “Спілка ветеранів АТО” відбулись збори районних та міськів осередків. Було обговорено ряд важливих питань та обрали нового голову спілки..

На зборах були присутні почесний голова ХОГО  “Спілка ветеранів  АТО” Олександр Сергієв, управління обласної адміністрації, управління міського осередку, голови дев’яти  районів м.Харкова та осередки Харківської області.

DSCN6774 - копия DSCN6773 - копия IMG_20180713_184119 IMG_20180713_184054

Присутні підвели підсумки організації за рік, скоординували свої дії на найближчий період та обговорили ряд актуальних питань.

Серед пунктів обговорення були:

– зміна голови ГО «Спілка ветеранів АТО » (відповідно до Статуту ГО «Спілка ветеранів АТО» – голова обирається на посаду терміном на 1 рік, без права переобрання протягом 5-ти років);

– урегулювання ситуації з виділенням земельних ділянок для учасників АТО та їх сімей;

-реалізації оздоровчих програм для ветеранів АТО та їх сімей та інші.

Після проведення обговорення членами організації, для участі у виборах нового голови, управлінням обласної адміністрації та управлінням міського осередку було висунуто 2 кандидатури: голова районного осередку Слообідського району м. Харкова Анатолія Анатолійовича Коваленко та керівника відділу військово-патріотичного виховання та меморіальної роботи ХОГО «Спілка ветеранів АТО» Павло Борисовича Федорова . За підсумками проведеного голосування більшість голосів присутні віддали за кандидатуру Павла Федорова , який відтепер очолюватиме обласну організацію ГО  “Спілка ветеранів АТО” найближчий рік..

DSCN6777

Микола Сапелкін, який очолював спілку остінній рік, на сторінці у Фейсбук в своєму посту привітав нового голову та побажав терпіння, великої наснаги, вселенської мудрості, розумної дипломатичності, залізної козацької волі. Також на звершення своєї каденції прозвітував о своєї діяльності за рік .

Заключенням порядку денного ряд посадових осіб отримали заохочення від голови міського осередку Посохова В.В.

Вітаємо Павла Федорова з обранням посади нового голови ГО”Спілка ветеранів АТО”.