ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ГО “СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО” СТОСОВНО ІНЦИДЕНТУ З ДЕПУТАТОМ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РАКІЧЕМ І.В.

05.02

Громадська Організація “Спілка ветеранів АТО” як добровільне об`єднання учасників АТО, діючи у рамках свого Статуту  дотримується зазначених у ньому положень.

А саме: згідно пунктів 1.1. та 2.1. цього Статуту, вона була створена на основі об`єднання спільних інтересів її членів з метою координації та консолідації зусиль ветеранів АТО, сімей загиблих, їх об`єднань у справі широкого, більш ефективного, використання наявних можливостей в забезпеченні захисту своїх економічних, соціальних прав, створення для них належних умов для повноцінної реабілітації, працевлаштуванню та поверненню до мирного життя.

Іван Ракіч, як учасник АТО, не розділяє цієї платформи – створеної для досягнення спільних інтересів воїнів – захисників України. Він не є членом нашої організації, крім того він послідовно намагається розділити членів нашої організації, взагалі усю спільноту учасників АТО з Харківщини за політичними орієнтирами, за особистими уподобаннями – взагалі за будь-чим.

РАКИЧ

Він не є представником ніякої громадської організації учасників АТО та висловлює тільки свої приватні погляди. Виходячи  з цього, та досвіду його деструктивної роботи – як це відбувалося з проектом памятнику учасникам АТО, процесом вирішення земельного питання у м. Харкові, допомоги бійцям на фронті, членами Ради ГО “Спілка ветеранів АТО” було прийнято рішення не допускати цю особу до роботи І Всеукраїнської конференції учасників АТО, в якій приймали участь представники близько 2 десятків громадських організацій з усіх куточків нашої держави .

Як на жаль, відбулася чергова провокація.

Ця ситуація не є чимось новим, чи якимось відкриттям.

Завжди є люди, які протиставляють себе суспільству – іноді з розрахованою метою.

А наочним прикладом того, якого результату можна добитися  консолідованими зусиллями, були ті проекти у Івано-Франківській області, що спільно реалізували місцеві організації учасників АТО. Про це докладно розповів у своєму виступі на конференції голова ГО “Івано-Франківське об`єднання воїнів АТО” Роман Парцей. 18 організацій у Івано-Франківській області об`єднали свої зусилля в вирішенні одного з найбільш гарячих питань для нас – у отриманні житла. І є відповідний результат – за 2 роки учасники АТО отримали вже 27 квартир без жодної копійки витрат бюджетних грошей.

У місті Харкові ж Координаційна Рада організацій учасників АТО, не дочекавшись допомоги від Івана Ракіча, вимушена була самостійно направити своїх представників до міської ради для вирішення  питання отримання земельних ділянок у м. Харкові для учасників АТО. Іван Ракіч, депутат харківської міської ради, учасник АТО, між тим і далі скандалить, дає прес-конференції з будь-якого приводу – але не з цього питання. Хоч і брав на себе відповідальність, забираючи звернення від Координаційної Ради по цьому питанню у свої руки.

Так і живемо – кожний займається своїм.

Що зробила наша організація за останній рік – на конференції детально доповів голова Ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Олександр Сергієв. Це завжди відкрито для усіх – на нашому сайті. Звичайно, не все завжди виходить найкраще – як відомо, не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Як там у Вас справи на Вашому депутатському окрузі, Іване Валерійовичу?