Офіційна заява ГО “Спілка ветеранів АТО” щодо вихіду з Координаційної Ради громадських організацій учасників АТО у Харкові та області

02.06

У звязку з практичною невирішеністю питання оформлення земельних ділянок для учасників АТО у місті Харкові та тими рішеннями, які були прийняті членами Координаційної Ради всупереч укладеним раніше домовленостям щодо єдиної узгодженої позиції у цьому питанні, Рада ГО “Спілка ветеранів АТО” приймає рішення вийти зі складу Координаційної Ради громадських організацій учасників АТО у м. Харкові та області.

Нагадуємо:

На початку цього року була проведена спільна акція організаціями учасників АТО, членами Координаційної Ради – пікет сесії Харківської міської ради та передача листа-звернення до голови міської ради з вимогою негайного рішення питання забезпечення земельними ділянками справжніх патріотів-харків’ян – учасників АТО. Після цього був проведений відкритий круглий стіл за участю міського голови, керівників відповідних департаментів міської ради та представників організацій учасників АТО – членів Координаційної Ради. За його підсумками були визначені шляхи вирішення цього одного з найболючіших питань для учасників АТО й були делеговані представники Координаційної Ради, які повинні були займатися реалізацією цього процесу.

Після того, як пройшло півроку, ми констатуємо відсутність будь-яких реальних результатів у цій справі – все інше можна назвати чутками і незрозумілими обіцянками. При цьому ми не віримо у ті плітки, які розповсюджують певні особи, що видача землі деяким найбільш “пристосованим” ветеранам АТО під прикриттям Координаційної Ради вже почалася.

Зараз кількість учасників АТО у Харкові вже складає більше  5 тисяч осіб, з яких близько половини є членами нашої організації. Хлопці вимагають від нас негайного вирішення цього питання – і ми маємо реальні взірці того, як це вирішувалося наприклад у Львові. У цих умовах ми не бачимо ніякого сенсу у співпраці з Координаційною Радою як у цій, так і у інших справах.

З повагою до наших побратимів, з надією на порозуміння.