Офіційна заява ГО “Спілка ветеранів АТО” щодо побиття бійців батальйону “Донбасс” на Кіровоградщині

28.06

Ситуація навколо конфлікту у селі Бережинка Кіровоградської області, у якому були побиті представниками місцевої поліції та Національної гвардії близько тридцяти учасників АТО, бійців батальйону “Донбасс”, потребує негайної реакції від керівництва МВС України.

Вже не перший раз руками правоохоронців вирішуються суто комерційні питання. Ми знаємо, що і хлопці з “Донбасу” не святі люди, але у цьому конкретному випадку місцеве керівництво правоохоронних органів перевищило свої повноваження та зробило спробу загнати у стійло одну із сторін бізнес-конфлікту – не зважаючи на їх правоту та підтримку населення.

На наш погляд, безпосередньо ті, хто віддавав накази щодо силового вирішення конфлікту, мають піти із своїх посад – інакше сам прецедент безкарності таких випадків загрожує закреслити досягнення Майдану і Революції Гідності.Громада учасників АТО Харківської області рішуче засуджує тих керівників силових відомств, які віддавали злочинні накази застосовувати  неправомірну силу до місцевих мешканців, ветеранів війни за незалежність нашої держави. Це ганебні дії повинні отримати свою належну оцінку – або наступного разу може пролитися кров: не варто цькувати собаками учасників АТО.

Висловлюємо підтримку своїм бойовим побратимам та уважно відслідковуємо подальші рішення влади щодо покарання винних.