Офіційна заява ГО “Спілка ветеранів АТО” щодо ситуації з видачею землі у Харкові за “кооперативними схемами”

03.08

У зв’язку з тією ситуацією, яка склалася у Харкові – до комунальної власності громади за допомогою прокуратури повертається все більше та більше земельних ділянок, виданих раніше за “кооперативними схемами” – на житлові-будівельні кооперативи, зареєстровані на підставних осіб, Рада ГО “Спілка ветеранів АТО” звертається до громади воїнів-патріотів Харківщини з наступною заявою:

Шановні побратими, будьте уважні та розсудливі – зараз деякі шахраї та аферисти намагаються використовувати нас для здійснення своїх темних оборудок. Землі, які були повернуті у комунальну власність, вони хочуть знову роздерибанити – за вашою допомогою, прикриваючись учасниками АТО, а власне кооперативами, нібито Вами створеними. До нас вже звернулися члени нашої організації з проханням розібратися у цій ситуації – їм обіцяли деякі особи повсякчасне сприяння у виділенні землі у Харкові за певними умовами.

Для того, щоб уникнути непорозуміння, наголошуємо:

створення та функціювання ЖБК учасників АТО має бути реалізовано за умовами публічного обговорення вирішення цього питання на зборах районної та міської організації – щоб не вийшло таким чином що три учасника АТО за допомогою шахраїв тихенько отримають землю, якої буде достатньо на сто чоловік, а потім швидко її продадуть. У кожному районному відділенні ГО “Спілка ветеранів АТО” у м. Харкові вже є у наявності перелік осіб, які потребують покращення житлових умов та зареєстровані у черзі на отримання житла у Харківській міській раді, тож оформлення кооперативів повинно відбуватися на цих засадах.

Просимо поважати права усіх побратимів й спільно вирішувати такі питання – адже у нашій єдності полягає наша сила: це ми знаємо добре з фронтового життя.

unnamed (1) unnamed

ГО “Спілка ветеранів АТО” буде уважно слідкувати за розвитком подій у цьому руслі та нагадує що з усіх питань у цій сфері ви завжди зможете звернутися до нашого юридичного департаменту за тел. 098-750-99-28, 093-784-86-68

Також висловлюємо подяку працівникам прокуратури та окремо Юрію Луценко за принципову позицію щодо повернення земель, розкрадених за шахрайськими “кооперативними” схемами до комунальної власності