Оголошено конкурс на проект пам’ятника Героям Небесної сотні в Харкові

26.09

На пл.Героїв Небесної Сотні в Харкові (колишня площа Руднєва) пропонується встановити монумент загиблим під час збройних зіткнень на Евромайдане в 2014года. Про це повідомили організатори конкурсу на кращий проект пам’ятника.

За даними організаторів, до участі в конкурсі запрошуються фахівці або авторські колективи професійних архітекторів і скульпторів, а також студенти архітектурних і художніх спеціальностей вузов.  Матеріали надсилаються на конкурс анонімно під шифром в формі шестизначного числа. Інформація про автора проекту (ПІБ, адресу учасника, ксерокопія паспорта, ідентифікаційний код) подається в запечатаному конверті під тим же шифром з позначкою “Конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника Героям Небесної сотні”.

“Ознайомитися з умовами конкурсу та отримати вихідні дані для розробки проекту можна у організаторів (Координаційна Рада Харківського євромайдан) за адресою: площа Свободи, 7, готель” Харків “, 2 поверх,” Кріп-хол “з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 18:00. Роботи приймаються за цією ж адресою до 16 листопада. Додаткова інформація за тел .: 095-093-79-30 “.

img-news-2016-september-26-nebsotnia nebsotnia01