Олександр Волков – сила і честь!

09.03

Антиукраїнські сили дуже люблять розганяти тези про радикалізацію ветеранської спільноти. Мета подібного дискурсу зрозуміла – дискредитація в очах українського суспільства та подальша маргіналізація. Але ніхто, окрім самої влади, в цьому не винен.

Коли народний депутат від фракції Слуга Народу Максим Бужанський, будучи відвертим ідейним українофобом, демонструє своє зневажливе ставлення до Майдану, Небесної Сотні та російсько-української війни – він, будучи громадянином правової демократичної держави, має на це право. Ба більше – він виконує в чомусь корисну функцію, демонструючи, наскільки деградувала українська влада.

Але висловлюючи свою позицію, потрібно бути готовим за неї відповісти, коли ті що з цим незгодні, захочуть це обговорити. Особливо якщо ти позиціонуєш себе як великого страшного качка, але від чоловічої розмови тікаєш, брешеш про якісь невидимі дивізії а потім пишеш заяву в поліцію.

Якщо українська влада не бореться з проявами коллабораціонізму у власних лавах – це ДОВОДИТЬСЯ робити самим громадянам.

Олександр Волков, ветеран полку А30В та патріот, зробив те, на шо штовхала його совість. Рух Ветеранів України висловлює йому повну підтримку, тому що він чесний і гідний воїн.

Звертатися до ворогів українського народу, які тепер мають депутатський мандат, сенсу немає. Вони вороги, вони шкодять і працюють на розвал держави – все дуже логічно. Але хочеться звернутись до інших депутатів, особливо партії Слуга Народу, з простим застереженням.

Коли консолідовані олігархічно-сепаратистські клани всередині монобільшості нарешті доведуть своїми дебільними провокаціями до відкритого протистояння – ваше мовчання згадають так само, як їх кукарєкі.

Ветерани хочуть жити в нормальному, законному та спокійному середовищі. Але боротьба з агентами російського впливу не припиниться ніколи.

Олександр Волков – сила і честь!