Онлайн-лекторій «Державна політика щодо підтримки та захисту ветеранів в Україні та за кордоном».

help icon Послуга доступна Онлайн, по Всій Україні
онлайн - реєстрація
image not found
humans

Й досі державна політика щодо підтримки та захисту ветеранів в Україні побудована за "совковими" принципами.

Онлайн-лекторій «Державна політика щодо підтримки та захисту ветеранів в Україні та за кордоном» є відкритим для всіх ветеранів та членів родин захисників України. Через цю платформу ми пропонуємо учасникам глибокий аналіз існуючих програм підтримки, порівняльний огляд міжнародних практик та обговорення шляхів оптимізації ветеранської політики та служб підтримки на національному та міжнародному рівнях. Існуюча система соціальна захисту в Україні не витримає тієї колосальної кількості ветеранів, що мають повертатися до мирного життя. Тому ми разом із вами вже зараз шукаємо оптимальні шляхи вирішення цієї величезної проблеми.

Розуміння ветеранами державної політики щодо підтримки та захисту ветеранів, а також їх активна участь у онлайн-лекторії, є ключовими з міркувань:  1. Підвищення обізнаності: Забезпечення ветеранів вичерпною інформацією про існуючі програми підтримки, пільги та послуги, доступні в Україні.
  2. Ефективна самодопомога: Навчання ветеранів, як користуватися доступними ресурсами та послугами для поліпшення їхнього добробуту та адаптації до цивільного життя.
  3. Вплив на політику: Залучення ветеранів до діалогу про покращення державної політики у сфері підтримки ветеранів, надання їм можливості висловити свої потреби та пропозиції.
  4. Порівняльний аналіз: Аналіз та порівняння ветеранської політики України з міжнародними практиками, що дозволить виявити ефективні стратегії та інноваційні підходи.
  5. Розбудова спільноти: Створення мережі взаємодопомоги між ветеранами та членами їх родин, сприяння обміну досвідом та зміцненню ветеранської спільноти.
  6. Розвиток лідерських якостей: Виховання лідерського потенціалу серед ветеранів для активної участі в суспільному житті та ветеранських ініціативах.
  7. Підтримка ініціатив: Мотивація ветеранів до розробки та реалізації власних проектів і програм, спрямованих на підтримку ветеранської спільноти.


Участь у онлайн-лекторії надає ветеранам та членам їх родин важливі знання та інструменти для активної участі у формуванні та вдосконаленні державної політики, забезпечення їхніх прав та потреб, а також сприятиме їхньому особистісному зростанню та соціальній реінтеграції.У випадку виникнення питань, будь ласка, зверніться зателефоном: 066-734-72-07.