ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЙ «ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА ЩОДО ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ»

20.12

Ми запрошуємо всіх ветеранів та членів родин захисників України до онлайн-лекторію «Державна політика щодо підтримки та захисту ветеранів в Україні та за кордоном». Наше завдання – надання відповідного рівня знань щодо ветеранської політики в Україні та в інших країнах. Ветерани АТО в свій час не змогли переконати суспільство у реальності тих викликів, які стоять перед нашою державою. І війна 2022 року стала закономірним результатом цього. Державна система має змінитися – потрібен новий суспільний договір, що має зважати на війну і постійну загрозу, яка навіть і після закінчення бойових дій, буде створювати РФ для нашого існування. 

«Державна політика щодо підтримки та захисту ветеранів в Україні та за кордоном» – сертифікована навчальна програма, затверджена вченою радою Навчально-наукового інституту “Інститут державного управління” Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Вона розрахована на 6 місяців, навчання проходять по суботам, починаючи з 10.00 в режимі онлайн-конференції на платформі Zoom. Посилання на онлайн-конференцію надсилається за день до її проведення на електронну пошту або номер телефону, який був зазначений при реєстрації. За результатами навчання ті, хто пройшов повний курс, зможуть отримати відповідні сертифікати. 

Наша ініціатива спрямована на побудування більш ветерансько-орієнтованого суспільства в Україні, з врахуванням кращого закордонного досвіду.

Дата проведення заходу: 30.12.2023

Початок заходу: 10:00

Формат заходу: онлайн-конференція у форматі відео-режиму на платформі Zoom.

Посилання на онлайн-конференцію надсилається за день до її проведення на електронну пошту або номер телефону, який був зазначений при реєстрації. 

Реєстрація на навчання у онлайн-лекторій за цим посиланням.

Розклад занять зазначений у документі.