ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЙ «ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА ЩОДО ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНІВ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ»

18.01

Нагадуємо, що в рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” проводиться онлайн-лекторій “Державна політика щодо підтримки ветеранів в Україні та за кордоном”. До цього моменту було успішно проведено два заняття, які відвідало більше 70 учасників і більше 200 вже зареєструвалися на наступне.

Ми запрошуємо ветеранів та членів їх родин взяти участь у роботі лекторію – пройти курс освітньої програми для ветеранів.

Онлайн-лекторій розрахований на 6 місяців, навчання проходять по суботах, починаючи з 10.00 в режимі онлайн-конференції на платформі Zoom. Посилання на онлайн-конференцію надсилається за день до її проведення на електронну пошту або номер телефону, який був зазначений при реєстрації. За результатами навчання ті, хто пройшов повний курс, зможуть отримати відповідні сертифікати. 

Наша ініціатива спрямована на будування більш ветерансько-орієнтованого суспільства в Україні, з врахуванням кращого закордонного досвіду.

Дата проведення заходу: 27.01.2024

Початок заходу: 10:00

Формат заходу: онлайн-конференція у форматі відео-режиму на платформі Zoom.

Посилання на онлайн-конференцію надсилається за день до її проведення на електронну пошту або номер телефону, який був зазначений при реєстрації. 

Реєстрація на навчання у онлайн-лекторій за посиланням.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdv73mbV7eqawpRjvRBtehin_A4xMV_ggCZ9x4HdRtAaQE-kA/viewform