ОСВІТНІ ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ НА СЛОБОЖАНЩИНІ

30.04

У рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” 30 квітня 2024 року ГО “Спілка ветеранів АТО” та КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» підписали меморандум про співпрацю. 

Цей документ є основою для спільної роботи в галузі освіти, виховання, досліджень і соціально-культурного розвитку, спрямованої на зміцнення громадянського та патріотичного виховання в Україні.

Планується реалізувати низку ініціатив, спрямованих на підвищення громадянської свідомості та підтримку національно-патріотичного руху. Серед них – проведення наукових форумів, спільних освітніх програм, розробка інновацій у педагогічному процесі, а також сприяння удосконаленню державної соціальної політики. Меморандум також передбачає співпрацю в питаннях відродження історичної спадщини та підтримки ветеранів.

«Ця ініціатива важлива, оскільки підтримує ветеранів і сприяє їхній реінтеграції в суспільство. Співпраця між громадською організацією та академією дає ветеранам доступ до освітніх програм і соціальної підтримки. Підвищення рівня патріотичного виховання та збереження національних цінностей зміцнює соціальну згуртованість. Спільні проєкти допомагають об’єднати різні групи та сприяють обміну досвідом і знаннями. Зрештою, ця ініціатива створює міцну основу для соціального та освітнього розвитку, що є важливим для майбутнього України», – наголосив голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко.

Меморандум встановлює рамки для плідної співпраці та формує базу для створення нових можливостей у галузі освіти та соціальної роботи, що має стати внеском у розвиток українського суспільства.