Перемога за нами! Слава українським захисникам!

15.04

Ми, націоналістичні та ветеранські організації Харкова, у зв’язку із загрозою прямого вторгнення російського окупанта на суверенну територію України заявляємо: будь-які спроби російських військ перетнути державний кордон отримають негайну жорстку відповідь.

Військово-патріотичні і націоналістичні організації Харківщини давно готувалися до подібного загострення ситуації на фронті російсько-української війни. Адже війна почалася не завтра, а сім років тому. І ці сім років ми боролися на фронті і в тилу. Всі, хто відчуває відповідальність за існування своєї держави вже так, чи інакше долучився до організацій, які проводять військові вишколи і підготовку бійців. Тому не варто розганяти паніку. Всім, кому не байдужа доля України, ми пропонуємо долучатися до наших організацій, або звернутися у військкомати.

Знай, російський окупанте, ми, українські націоналісти та ветерани, битимемось до останнього за нашу землю, бо ми в себе вдома. Ми захищаємо СВІЙ дім, СВОЮ сім’ю, СВОЇХ дітей, а ти прийдеш у наш дім помирати за свій фейковий “рускій мір”. Знай, українська земля горітиме в тебе під ногами! Знайте, колаборанти, ви перші, кого патріоти викинуть з Харкова – ми не терпітимемо зрадників у себе в тилу.

Перемога за нами, бо наша справа права і праведна! Слава українським захисникам! Смерть російським окупантам!