Перший Міжнародний музичний фестиваль «Дзеркальний струмінь» для дітей Харкова

25.05

23 травня 2017 року, в Будинку офіцерів, вул. Полтавський Шлях, 184 в рамках Освітньої програми Першого Міжнародного Музичного Фестивалю «Дзеркальний струмінь» була проведена виставка дитячих робіт під назвою «Мрія про Україну» і відкрита інтерактивна зустріч музикантів з дітьми Харкова і Харківської області.

На зустрічі були присутні представники ХОГО «Спілка ветеранів АТО», представники ГО «Астерікс», адаптаційно культурний центр «АКЦентр», асоціація багатодітних матерів (сімей) «АММА», Благодійний фонд волонтерів «Дорослі – дітям», також діти з школи – інтернат I-II ступенів № 2, діти з НВК «Гармонія», діти вояків, діти учасників АТО, діти переселенців і діти всіх шкіл Харкова.

002 DSCN3396 DSCN3405

 «Ми зібрали дітей в одному залі, для того щоб дати зрозуміти, що місто Харків це те місто, яким можна і треба пишатися – сказала Анжеліка Ібрагімова засновник ГО« Астерікс ». Дуже хотілося б, щоб діти проживаючи в Харкові пишалися містом в якому живуть – додала вона ».

Головною метою зустрічі було показати виставку про Україну очима дітей і ближче познайомити з класичною музикою, музичними інструментами, дати дітям можливість особисто поспілкуватися з визнаними світовими зірками.

DSCN3446

Учасниками концерту були музиканти, які прилетіли до Харкова з Берліна, Вашингтона, Відня, Києва.

 «У Будинку офіцерів відбулася виставка дитячих робіт, які брали участь в конкурсах” Мрії про Україну “і Українська традиційна писанка” . Частина з них була подана із запізненням і тому не були відзначені нагородами та призами вчасно! – сказав Павло Борисович керівник відділу патріотичного виховання ХОГО «Спілка ветеранів АТО». Але, взявши до уваги намагання дітей і якість робот, ми вирішили провести ще одну виставку – конкурс, на якому самі діти визначали переможців – додав він. »

01 DSCN3369 DSCN3377

Дякуємо Департаменту освіти  та Анжеліки Ібрагімовії за співпрацю.