Петиція “Земля для учасників АТО”- це наше питання!

09.07

У Харківській області зареєстровано більше 11 тисяч учасників бойових дій- учасників АТО. Безпосередньо у місті Харкові – біля 7 тисяч учасників АТО. До теперішнього часу, за сприянням Харківської обласної адміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Харківській області учасникам АТО виділено: 1.Близько 7 тисяч участків для ведення фермерського господарства; 2.Близько 5 тисяч участків під садівництво. Однак, виділення земельних ділянок під забудову АТОвцям у межах міста, майже не відбувалось.

Кожен учасник АТО має право на земельну ділянку під забудову. Однак мало хто замислюється про те, що її не так вже й просто отримати, тому що як би її і не має.

Ті, хто звернулися самостійно в міськраду і написали заяву на отримання ділянки в місті постійно в нескінченних чергах. Де ймовірність того, що черга зрушиться?

Ми повинні самі досягати намічених цілей.

ХОГО “Спілка ветеранів АТО” була написана петиція «Земля для учасників АТО» де ми ВИМАГАЄМО почути людей, які ціною свого життя, здоров’я, виконали свій конституційний обов’язок перед державою, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, для запобігання протистоянню та зростаючому невдоволенню у нашому рідному місті, розпочавши виділення земельних ділянок під забудову у межах міста учасникам АТО.

Петиція для виділення землі для учасників АТО в наборі 5000 голосів в обов’язковому порядку розглядається міським головою.

Без вашої підтримки щодо питання, стосовно земельних ділянок в місті, не вирішаться самі по собі.

Бажаєте отримати ділянку в місті? Потрібно зайти на сайт Харківської міської ради в електронні петиції  http://petition.city.kharkov.ua/uk/3630.html та віддати голос. Проголосувати можна як зареєструватися так і через соціальні  мережі.  Просимо всіх віддати свій голос, підключити друзів та родичів.

Слава Україні!