Під Харковом пройшли збори та навчальні тренування районних підрозділів територіальної оборони

16.03
13 березня на території військового полігону під Харковом відбулися навчання загонів територіальної оборони Харківської області. Близько півтори сотні добровольців отримували навички тактики бойових  дій та занять зі зброєю. Під час навчань патріотично налаштовані громадяни: студенти, підприємці, волонтери мали можливість пройти навчання за 4 напрямками: вогнева підготовка, пересування на полі бою, медична допомога та тактика роботи у загонах.
Цей захід відбувся за безпосередньою участю та допомогою керівництва Харківського обласного військового комісаріату, ГО “Спілка ветеранів АТО” та за підтримкою обласної адміністрації. У проведенні тренувань прийняли участь і представники ГО “Спілка ветеранів АТО” – ті, хто мають реальний досвід перебування на фронті та відповідні знання можуть передавати іншим.
Ми сподіваємось, що ці навчання стануть регулярними і що ще більше патріотів Слобожанщини зможуть отримувати такі необхідні навички для того щоб зберігати незалежність та свободу рідної України.
Найбільшою проблемою зараз виглядає необхідність вирішення питання з місцем проведення таких регулярних тренувань. На цей час належного військового полігону чи військового містечка МінОборони на постійний основі чомусь не надає і тому такі навчання  практично завжди проходять у лісі, покинутих таборах – місцях не пристосованих для цього. Сподіваємось на те, що посадовці з МінОборони звернуть увагу на вирішення цього питання, такого вкрай важливого для нашого регіону.