Підписана угода про співпрацю між Харківським обласним центром зайнятості та ГО “Спілка ветеранів АТО”

11.07

В рамках проведення заходів “Ярмарку вакансій” головою ГО “Спілка ветеранів АТО”  Анатолієм Козловським та директором Харківського обласного центру зайнятості Володимиром Міненком була підписана угода про співпрацю, яка передбачає сприяння зайнятості демобілізованих та внутрішньо переміщених осіб із місць проведення АТО.

09.07.2015 року в інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, який розташований в приміщенні Харківського обласного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій для демобілізованих осіб із зони АТО. Колишнім військовослужбовцям пропонували роботу в установах пенітенціарної служби, в надзвичайній і прикордонній службі, в батальйонах особливого призначення патрульної служби міліції, а також на підприємствах концерну «Укроборонпром» у Харкові. Всього близько 400 вакансій особисто від роботодавців, які зацікавлені взяти на роботу демобілізованих бійців. Також відвідувачі Ярмарку могли ознайомитися з потребами сучасного ринку праці та соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості.

У неформальному спілкуванні з роботодавцями шукачі роботи з’ясовували умови праці в тій чи іншій організації, вимоги до працівників та рівень заробітної плати. «Харківщина одна з лідерів за мобілізацією військовозобов’язаних. З іншого боку, ми розуміємо, що повинні працевлаштовувати тих хлопців, які зараз демобілізувались. Або перекваліфікувати їх, щоб вони могли повноцінно працювати, адже завдяки їм ми сьогодні можемо жити у мирній Слобожанщині. Наше завдання, щоб всі демобілізовані, які потребують допомоги держави, мали можливість працевлаштуватися. На ярмарку більшість вакансій – з гідною заробітною платою», – сказав т.в.п заступника голови Харківської облдержадміністрації Вадим Глушко.

За словами директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка, зараз на обліку в службі зайнятості Харківщини – 167 демобілізованих. Всього ж в область повернулись більше 1600 бійців АТО. «Центр зайнятості створив для демобілізованих дорожню карту для пошуку роботи. У брошурі можна знайти телефони та адреси центрів і всю необхідну інформацію для працевлаштування», – розповів Володимир Міненко.

Увазі шукачів роботи було представлено понад 33 тис. вакансій по Україні, 1,5 тис. вакансій по Харківській області, 1,4 тис. вакансій по м. Харкову, пропозиції військової служби за контрактом та вакансії підприємств ДК «УкрОборонПром».  А тим, хто ще не визначився з професією, за якою міг би працювати чи має намір змінити свій професійний фах, фахівці служби зайнятості розповідали про можливості професійної підготовки та перепідготовки, яка організовується центром зайнятості, підвищення кваліфікації, організації власної справи, написання професійного резюме та проходження співбесіди.

центрз4 центрз9 центрз