Підписано меморандум про взаємодію з Харківським військовим шпиталем

20.04

ГО “Спілка ветеранів АТО” та Харківський військовий шпиталь підписали меморандум про взаємодію.
Співробітництво буде в першу чергу скеровано на вирішення тих проблемних питань, які зараз наявні в сфері лікування та реабілітації військовослужбовців. Величезна кількість поранених, хворих бійців – наслідок широкомасштабної війни з РФ, значно ускладнює роботу лікувальних закладів. Окремим питанням є часті скарги на роботу ВЛК.
Відмітимо, що згідно заяві командуючої Медичних Сил ЗСУ генерал-майора Тетяни Остащенко: “… оскільки навантаження на військових лікарів надзвичайно велике, а є певні норми, скільки за день військовослужбовців може пройти ВЛК, впроваджується рішення з розгортання мережі ВЛК також і на базі цивільних лікувальних закладів”.
Також зауважимо, що в цьому місяці Верховна Рада ухвалила два важливі законопроєкти, які мають допомогти зняти наявну проблематику у цій сфері. Це законопроекти щодо спрощення процедури отримання довідок про травму та щодо діяльності військово-лікарських комісій.
Так, вже з 1 травня діяльність ВЛК тепер може здійснюватися не тільки виключно на базі військових шпиталів, а і у державних лікарнях, та медзакладах комунальної форми власності.