Підписано меморандум щодо підтримки ЗСУ та соціальної реінтеграції ветеранів

20.09

18 вересня 2023 року між ГО “Спілка ветеранів АТО” та ГО “Харківська обласна спілка Захисників Свободи України” було підписано меморандум щодо всебічної підтримки ЗСУ та соціальної реінтеграції ветеранів.

18 місяців напруженого та кривавого протистояння з військами РФ вимагають єдності та ефективної співпраці між громадськими об’єднаннями ветеранів – адже питання захисту прав наших захисників тільки загострюється.

“Наші спільні дії мають бути скеровані як на допомогу бійцям, котрі зараз захищають Україну на фронті, так і на підтримку тих воїнів, які повертаються до мирного життя ” – прокоментував підписання даної угоди голова Ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергій Бабаєв

В свою чергу голова ГО “Харківська обласна спілка Захисників Свободи України” Юрій Калгушкін відмітив той величезний внесок в майбутню перемогу – допомогу, яка надавалася та надається захисникам держави від громадянського суспільства.

Для втілення всіх необхідних заходів, скерованих на підвищення обороноздатності Слобожанщини, як вважають представники обох організацій – потрібні постійні скоординовані дії та відкритий діалог між представниками влади, громадських організацій, патріотів та волонтерів.

IMG_20230920_092552_870