Підписаний Меморандум між ГУ ДержГеоКадастру у Харьківській області та ветеранською спільнотою Слобожанщини

08.09
7 вересня 2020 року головне управління ДержГеоКадастру у Харьківській області та обєднанням учасників АТО/ООС Слобожанщини був підписаний Меморандум щодо співробітництва у сфері забезпечення ветеранів війни за незалежність земельними ділянками сільськогосподарського призначення. З боку ДержГеоКадастру Меморандум підписав в.о. начальника ГУ ДержГеоКадастру у Харківській області Володимир Комов, з боку ветеранської спільноти – представник Ради Ветеранів при міністерстві у справах ветеранів України Влад Якименко.
У світі подальшого проведення земельної реформи, за якою у найближчий термі передбачається передача земель сільськогосподарського призначення з розпорядження ДержГеоКадастру до місцевої влади, питання виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС набуває нової гостроти.
З метою забезпечення ветеранів війни за незалежність відповідною можливістю оформлення земельними ділянками за програмою безоплатної приватизації і був підписаний цей Меморандум.
ГО “Спілка ветеранів АТО” наголошує для всіх учасників АТО/ООС, котрі ще не отримали земельну ділянку для ведення сільського господарства або ведення садівництва, про необхідність у термін до “05” жовтня 2020 року розпочати цю процедуру та здати необхідні документи для отримання дозволу щодо розробки проекту землевпорядної документації
УВАГА:.
У зв’язку із земельною реформою та передачею повноважень ДержГеоКадастром у подальшому ця процедура, судячи за все, буде або взагалі неможлива або дуже ускладнена!
2e739dd1-f551-473f-a977-4e4ebfaefa76
Для консультацій щодо оформлення земельних ділянок звертатися:
офіс регіонального відділення Міністерства у справах ветеранів України (м. Київ, провулок Музейний, 12)
офіс ГО “Спілка ветеранів АТО” (м.Харків, м-н Свободи,5, Держпроп, 6 п-д, 1 пов., оф.19)
телефон для консультацій: 098-027-31-61 Надія Олександрівна