Підтримай своїх в РГК НАБУ

29.05
Рівно о 9:00 розпочалось голосування до Ради громадського контролю НАБУ. Нам стало відомо, що нашими конкурентами на виборах будуть такі «достойні» люди як ведучі ватних каналів Zik та НАШ, а також членкиня не менш ватної Партії Шарія. Як і обіцяли, ми публікуємо покрокову інструкцію до голосування. Це все для того, щоб згадані вище люди пролетіли повз РГК НАБУ, а ті, хто справді вболіває за Україну без корупціонерів, тобто наші кандидати, туди потрапили.
Крок 1. Тиць сюди: https://is.gd/G1CJeW — це сайт для інтернет-голосування за кандидатів до РГК НАБУ. Голосування розпочалось о 9:00 і завершується о 20:59, тому робіть це тут і зараз. Не відкладайте на потім.
Крок 2. Тицьнути кнопку «Розпочати голосування», пройти тест та погодитися з умовами голосування.
Крок 3. Вказати електронну адресу — на неї буде надіслано код підтвердження який необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.
Крок 4. Вказати номер мобільного телефону (український GSM-оператор), на який буде надіслано sms-повідомлення з кодом. Цей код необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.
Крок 5. Обрати кандидатів, поставивши позначки навпроти їх прізвищ і натиснути кнопку «Проголосувати». Ось, до речі, ці люди. Цифра перед прізвищем відповідає порядковому номер у списку всіх кандидатів.
5. Гніушевич Микола Григорович, член Правління Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій, 72 ОМБР
13. Карась Євген Васильович, відомий всім активіст Спілка ветеранів війни з Росією, батальйон “Гарпун”, двічі член РГК НАБУ
28. Салата Максим Сергійович, активіст Ветеранське Братерство, полк “Азов”, член РГК НАБУ попереднього скликання.
29. Сергєєв Кирило Олександрович Kyrylo Serhieiev, ошб “Айдар”, адвокат.
32. Трофименко Віктор Євгенович @Віктор Трофименко, Дніпро-1, секретар РГК НАБУ попереднього скликання.
І останній, але не менш важливий, крок — максимально поширити цю інформацію. Батьки, діти, сусіди, колеги… Надсилайте цей допис усім, з ким недавно листувались. Не жалійте нікого! Зробіть репост. Проголосували — ставте “+”. Не проголосували — виправляйтесь і ставте “+”! Для нас це важливо.
5 хвилин вашого часу = велика перемога для нас.
До бою!
Безымянный