ПІДТРИМКА МАТЕРІВ ГЕРОЇВ: ЄДНІСТЬ В УМОВАХ ВІЙНИ 

10.05

10 травня 2024 року Харківська гуманітарна – педагогічна академія провела захід з нагоди Дня матері. На заході були присутні матері та діти Героїв, які зараз захищають нашу державу.

«Ми висловлюємо слова вдячності та підтримки всім матерям, які переживають нелегкі часи, чекаючи своїх синів і дочок з передової. Шана вам за те, що вони виховали таких сміливих і відданих дітей, які зараз боронять нашу країну», – відзначила Ректор Комунального закладу “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради Галина Пономарьова.

Разом із цим представники ГО «Спілка ветеранів АТО» вручили подяки матерям захисників та дітям, чиї батьки зараз захищають країну. Це був емоційний момент, який підкреслив важливість підтримки родин, які переживають розлуку з близькими через війну.

Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко виступив із промовою, у якій подякував матерям за їхню стійкість , наголосивши, що вони є невидимими героями, які підтримують своїх дітей на фронті. 

«Мужність і відданість наших військових є відображенням любові та виховання, яке вони отримали від своїх матерів. Важливо зазначити і дітей, які зараз зростають без батьків поруч, тому що ті віддано служать своїй країні».

Такий захід ще раз нагадав про те, наскільки важливі підтримка та взаєморозуміння в умовах війни, і як кожен може зробити свій внесок у підтримку тих, хто захищає країну.