ПІДТРИМКА СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

18.04

Сім’ї загиблих захисників України часто стикаються зі складнощами на психологічному та юридичному рівнях, що виникають у зв’язку із втратою близької людини.

В рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” психологи та юристи ГО “Спілка ветеранів АТО” відвідали Красноградську громаду, де детально розглянули проблематику кожного звернення.

Юрист проєкту Діана Гов’яда окреслила основну загальну позицію звернень сімей загиблих захисників України.

«Сім’ї загиблих звернулися з питаннями щодо відсутності в повному обсязі виплат, які гарантовані державою у зв’язку із загибеллю військовослужбовця. Також були питання, щодо отримання документів, щодо загибелі воїна».

Разом із цим психологи проєкту також змогли попрацювати із сім’ями загиблих Захисників України.

«Ми провели індивідуальні консультації та груповий тренінг з метою допомогти родинам впоратися з травматичними подіями, втратою та стресом. Також ми надали поради щодо методик самотерапії та самореабілітації», – розповіла психолог проєкту «Реінтергація ветеранів: Слобожанщина» Ганна Саппа.

Проєкт “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” є важливим для підтримки сімей військовослужбовців. Юристи та психологи надали необхідну правову та психологічну підтримку, допомагаючи родинам зрозуміти їхні права та впоратися із психологічними травмами. Діяльність нашого проєкту відображає важливість надання комплексної допомоги сім’ям військових.