ПІДТРИМКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВЕТЕРАНІВ У ХАРКОВІ: НЕМИШЛЯНСЬКИЙ РАЙОН

29.01

26 січня 2024 року відбулася презентація проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» у Немишлянському районі Харкова. У заході взяли участь представники ГО “Спілка ветеранів АТО” та місцеві представники Немишлянського району.

На презентації були активно обговорені проблеми, з якими стикаються ветерани, повертаючись до мирного життя. Особлива увага була приділена питанням юридичної та реабілітаційної допомоги ветеранам. Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” відзначили, що проєкт надає можливість ветеранам безкоштовно пройти курс реабілітації у спеціалізованому реабілітаційному центрі.

«Справжня вага ветеранів і їхніх труднощів не завжди відображається зовні. Тому я б хотів підкреслити, наскільки важливою є фізична реабілітація для наших героїв. Реабілітаційний центр в рамках нашого проєкту надає можливість пройти реабілітацію абсолютно безкоштовно. Зараз, більше ніж будь-коли, важливо підтримати наших ветеранів, які повертаються до мирного життя. Фізична реабілітація – це не просто про відновлення тіла, але й про підтримку душі. І тепер ми маємо чудову можливість допомогти ветеранам на цьому шляху», – наголосив Голова Ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Сергій Бабаєв.

Одним із ключових моментів заходу було обговорення можливостей подальшої співпраці. Представники обох сторін визначили потенційні напрямки спільної діяльності, спрямовані на підтримку ветеранів та їхню повноцінну інтеграцію в суспільство.

«Важливість відновлення наших ветеранів – це не просто слова. Це наша моральна та громадянська відповідальність. Кожен крок, кожна можливість надати їм допомогу, – це крок уперед до покращення їхнього життя. Я вдячний ГО «Спілка ветеранів АТО» за реалізацію такого проєкту і закликаю долучатися до цієї ініціативи – підтримати ветеранів на шляху іїнього відновлення. Спільно ми можемо зробити більше, адже вони заслуговують на нашу повагу та підтримку», – підкреслив Голова відокремленого підрозділу ГО “Спілка ветеранів АТО” Немишлянського району Віталій Ачкасов.