ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНІВ: УКРАЇНА – США

08.05

З метою обміну досвідом та встановлення можливостей проведення реабілітаційних програм у США зараз знаходиться представник ГО “Спілка ветеранів АТО”, заступник голови Ради Юрій Корсунов. Нещодавно відбувся візит до Вашингтона в рамках програми встановлення партнерства з проектом  «Американсько-Український ветеранський міст». 

Під час перебування в столиці Юрій Корсунов взяв участь у заходах із підтримки українського питання, зокрема зустрічалися з державними посадовцями, громадськими діячами та представниками української діаспори.

Також була можливість познайомитися ближче з діяльністю Міністерства у справах ветеранів США, дізналитя про програми адаптації військових до мирного життя. Міністерство має другий за розміром бюджет у країні після Міністерства оборони, що у 2023 році становив 303 мільярди доларів. Під час спілкування з американськими ветеранами вдалося отримали цінну інформацію про їхній досвід.

Також під час відвідування Капітолію ми дізналися, що серед конгресменів є 67 ветеранів. 

«Це свідчить про те, як США шанують своїх захисників. Ця повага до ветеранів і захисників країни надихає та дає надію, що Україна також зможе побудувати таке суспільство, де пам’ять, шана і повага до військових стануть ключовими цінностями», – поділився заступник голови ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов.