ПІДТРИМУЄМО ВЕТЕРАНІВ РАЗОМ: ПІВДЕННА МІСЬКА РАДА ЗІ СПІЛКОЮ ВЕТЕРАНІВ АТО

01.02

1 лютого 2024 року відбулась зустріч представників Південної міської ради із командою ГО «Спілка ветеранів АТО».

В ході зустрічі до нашого юристу звернулися з наступним питанням: військовослужбовець загинув у червні 2022 року. Родина загиблого зібрала всі документи, поховали його, але наразі у сім’ї відсутня довідка про загибель під час виконання військового обов’язку. Наш юрист надала консультацію з приводу цього питання і порадила звернутись до військомата з відповідною заявою. Спеціалісти нашої команди будуть і надалі слідкувати за перебігом цієї ситуації і надавати відповідні консультації з приводу цього питання.

«У нашій роботі важливо пам’ятати, що ми піклуємося не лише про оформлення документів, але й про психологічний та соціальний стан наших ветеранів. Нам потрібно сприяти підтримці сімей загиблих і ветеранів, забезпечуючи їм необхідну допомогу та увагу», – наголосив Голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Сергій Бабаєв.

Паралельно з цим вдалося розглянути аспекти з приводу оформлення документів на проходження ВЛК та МСЕК. Наш фахівець з питань медичної допомоги та лікування Юрій Даніленко зміг докладніше розповісти про алгоритми необхідних дій в разі виникнення ускладнень у цих питаннях. Доповнив консультацію необхідними порадами  і Руслан Агібалов – наш фахівець з питань отримання пільг.

Громада активно брала участь у презентації проекту,задаючи відповідні питання і акцентуючи увагу на основних потребах ветеранів. Представники міської ради подякували нам за таку ініціативу,як наш проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», і висловили сподівання на майбутню співпрацю.

З представників громади були присутні:
Всеволод БІЛІЧЕНКО – секретар Південної міської ради, в/о міського голови;
Ірина ЛІЦСІЦИНА – начальник відділу соціального захисту населення Південної міської ради;
Вікторія АЗАРОВА – директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Південної міської ради;
Лариса ТКАЧЕНКО – соціальний працівник КУ «Центр надання соціальних послуг» Південної міської ради;
Олександр БУГРИМЕНКО- начальник військово-облікового столу Південної міської ради;
Володимир ЧЕКУНОВ – голова спілки ветеранів Південної міської територіальної громади.

Ми навзаєм дякуюємо громаді за прийом і за можливітсь вже під час першого візиту надати необхідну консультацію людям, які цього потребують.