Підведені результати відкритого конкурсу на кращий проект пам’ятнику Героям АТО у Харкові

13.11

12 листопада о 13.00 у Центрі культури та мистецтва (вул. Пушкінська, 62) були оголошені офіціальні результати відкритого конкурсу на кращий проект памятнику Героям АТО у Харкові, який буде встановлено у парку Захисників України, біля ст. м. “Захисників України”.

Меморандум щодо спільних дій – у реалізації цього проекту, дуже важливого для всіх тих, хто захищав Україну на фронті, між ГО “Спілка ветеранів АТО” та Харківською обласною державною адміністрацією було підписано на початку вересня. На протязі жовтня проекти приймалися до розгляду конкурсною комісією, взагалі усім вимогам конкурсу відповідало 7 робіт, у фінал було обрано 3 найкращі.

img_7458 img_7453

img_7473 img_7477

img_7486

Конкурсною комісією, разом з представниками громадськості – організацій учасників АТО, членів сімей загиблих, одноголосно переможцем було визначено проект архітектора Олександра Рідного – за умовами доопрацювання його центральної частини.

Висловлюємо окрему подяку Харківській обласній державній адміністрації та губернатору Юлії Світличній за допомогу у реалізації конкурсу, також дякуємо БФ “Допомога ветеранам АТО”  за сприяння та фінансову допомогу у проведенні усіх необхідних заходів.

Створено робочу групу, яка приймає пропозиції від зацікавлених осіб в графічному або письмовому вигляді .Спільно буде визначено емоційно-значимий самобутній пам’ятник героям АТО.

Сподіваємося, що через рік, на наступний день Захисника України, Харків буде мати свій пам`ятник Героям АТО.

img_7140