Почала працювати програма з психологічної реабілітації для учасників АТО!

13.11
Повідомляємо всіх учасників АТО про те, що ви вже маєте можливість безоплатно отримати послуги з психологічної реабілітації по програмі Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО на базі курортного санаторію “Березівські мінеральні води” (62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське,  тел. (057)700-33-16,

факс (057)712-20-27, e-mail:berminvodysanatory@ukr.net.

Вебсайт санаторію  www.berminvody.com.ua)

Для отримання таких послуг отримувач або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації, а отримувач або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції,  та заповнює заяву.

До заяви додається:
– копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
– копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Після отримання від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), отримувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні.

Також за бажанням можна пройти курс психологічної реабілітації у ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”  – 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а, тел. (04849) 4-87-10, 4-88-41, факс (04849) 4-88-41.