Полонених – на захист нашіх міст!

21.03

Полонених – на захист нашіх міст!В Україні почали працювати табори для військовополонених окупантів. Про це повідомила гепрокурор Ірина Венедіктова у інтерв’ю ВВС.

“Табори дозволяють централізовано утримувати військовополонених із дотриманням усіх норм міжнародного гуманітарного права” – наголосила вона. Також пані Венедіктова додала, що всі норми міжнародного гуманітарного права щодо полонених – дотримуються.

ГО “Спілка ветеранів АТО” пропонує ж власне гуманітарне рішення щодо російських військовополонених. Позаяк Російська федерація заявляє, що атакує “виключно військові об’єкти”, то цілком безпечним і гуманним було б розташувати табори військовополонених у Харкові, Чернігові, Сумах та Києві – на громадських й адміністративних об’єктах, у школах та лікарнях. На тих об’єктах, які безжально обстрілюють москалі.

Військові РФ довіряють власному керівництву, тож вони почуватимуться в безпеці у цих містах. Звичайно кремлівського м’ясника це не утримає від нападів, але дасть змогу російському народу відчути себе набагато чіткіше тим, ким вони зараз являються: “гарматним м’ясом” в руках новітнього фюрера.