ПРАВОВА ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНІВ: ГО «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО» ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ІЗ ГО «ПЕРСПЕКТИВА М»

26.04

26 квітня 2024 року ГО «Спілка ветеранів АТО» і ГО «Перспектива М» підписали меморандум про співпрацю, який стане основою для майбутньої спільної діяльності, спрямованої на захист прав і інтересів ветеранів АТО в Україні. Цей документ визначає основні напрямки спільних дій, зокрема адвокаційну діяльність та ініціативи у Верховній Раді для покращення законодавства, що стосується соціальної реінтеграції та підтримки ветеранів.

«Цей меморандум важливий, тому що він забезпечує спільну платформу для координації зусиль щодо підтримки та захисту прав ветеранів. Співпраця між двома громадськими організаціями дозволить розробити та впровадити проєкти, які сприятимуть соціальній реінтеграції ветеранів. Завдяки адвокаційній діяльності, можна впливати на законодавчі процеси, щоб поліпшити умови життя ветеранів та їхніх родин», – наголосив голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко.

Основна увага меморандуму приділяється адвокаційній діяльності, спрямованій на представлення інтересів ветеранів у Верховній Раді та сприяння прийняттю законодавства, яке захищає їхні права. Співпраця між ГО «Спілка ветеранів АТО» та ГО «Песпектива М» зосереджена на створенні ефективної взаємодії між громадськими організаціями та інститутами державної влади, органами місцевого самоврядування для захисту прав ветеранів та адвокації їх потреб.