Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” прийняли участь у круглому столі з найбільш гарячих питань учасників АТО у Харківській міській раді

19.12

18 грудня 2015 року відбулася знакова зустріч представників громадських організацій ветеранів АТО, ветеранів війни у Афганістані та учасників локальних конфліктів з керівництвом  міста Харкова. На заході були присутні: голова Харківської міської ради Геннадій Кернес, керівники  департаментів, управлінь та адміністрацій районів міста, громадські активісти, преса.

Метою круглого столу було обговорення створення цільової програми по допомозі учасникам АТО. За пропозиціями представників ГО “Спілка ветеранів АТО” головними положеннями такої програми повинні бути :

1)      Створення меморіалу героям  АТО (місце сквер на площі Повстання)

2)      Створення міського лікувально-реабілітаційного центру.

3)      Виділення земельних ділянки  для багатоповерхового будівництва квартир учасникам АТО.

4)      Надання земельних ділянок для індивідуального будівництва учасникам АТО.

5)      Залучення учасників АТО до програм військово-патріотичного виховання дітей та молоді .

6)      Матеріальна допомога сім’ям загиблих, інвалідам та учасникам АТО.

Активісти ветеранських організацій учасників АТО та депутати міської ради з числа учасників АТО намагалися  довести важливість та необхідність  створення та виконання цієї програми – виходячи з того, що питання соціального захисту учасників АТО та вшанування загиблих воїнів-патріотів є одними з  найбільш важливих у країні, яка зараз знаходиться у стані війни. І це безпосередньо впливає на усю сферу захисту цілісності та суверенітету України.

Про подальші  наслідки взаємодії з керівництвом  міста будемо інформувати.