Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” прийняли участь у інформаційних зборах для учасників АТО у в/ч А4104

30.01
26 січня 2016 року у Чугуєві, у в/ч А4104 разом з представниками Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Центру допомоги учасникам АТО, працівниками районного та обласного ДержГеоКадастру активісти ГО “Спілка ветеранів АТО” – начальник штабу Харківської  обласної організації Якименко В.М. та керівник Чугуївської районної організації Лукаш М.С. відповіли на найбільш “гарячі” питання, які відносяться до сфери отримання учасниками АТО гарантованих законами України пільг та прав.
Під час зборів була надана детальна інформація щодо можливості оздоровлення, курортно-санаторного лікування, взагалі усіх питань, які відносяться до напрямку захисту здоров`я учасників АТО. Також працівники ДержГеоКадастру проінформували присутніх про порядок оформлення належної документації на отримання учасниками АТО земельних ділянок, а також наявність вільних земельних ділянок у Чугуєвському районі.
З боку представників теріторіального відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО воїни-патріоти отримали відповідно інформацію щодо роботи державних програм, які направлені на підтримку, допомогу учасникам АТО.
Усі присутні були задоволені рівнем та обсягом наданої інформації.
Запрошуємо командування інших військових частин та підрозділів, які дислокуються на теріторії Харківської області до таких заходів – організованих масових зборів з інформування спільноти учасників АТО про їхні права та пільги.