Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” разом з керівництвом теріторіального відділення Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО відвідали Сахновщину

11.04
6 квітня 2016 року на запрошення місцевої громади, Сахновщину відвідали в.о. керівника Харківського теріторіального відділення Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Корсунов Ю.М. та начальник штаба Харківської обласної громадської організації “Спілка ветеранів АТО” Якименко В.М.
У приміщенні малої актової зали Сахновщинської районної державної адмністрації були проведені збори з учасниками АТО, місцевими мешканцями. Під час заходу тривало обговорення найбільш актуальних питань у соціальній сфері, які відносяться  безпосередньо до ветеранів АТО – у тому разі і отримання ними земельних ділянок, і працевлаштування бійців, які повернулися із фронту, і правильне нарахування їм грошових виплат та інші.
У роботі зборів приймали участь голова Сахновщинської районної державної адміністрації Котула Іван Іванович, керівництво районного управління ДержГеоКадастру, селищні голови Сахновщини – так одним із головних питань була реалізація процесу отримання земельних ділянок учасниками АТО у Сахновщицькому районі. За запевненням керівництва РДА та ГеоКадастру це питання найближчим часом повинно зрушити з місця – учасники АТО нарешті закінчать оформлення необхідних документів, що затягнулося у деяких вже на рік.
Крім того, були надані консультації також і членам сімей тих бійців, які зараз знаходяться у зоні АТО, проінформовано про можливість отримання безоплатних юридичних консультацій у м. Харкові.
6 3 5 2