представники ГО “Спілка ветеранів АТО” взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів, присвяченої Дню закінчення Другої світової війни.

03.09

В урочистостях, які відбулися на Меморіалі Слави в лісопарку взяли участь керівники департаментів ХОДА, обласної ради, міста Харкова, представники духовенства усіх конфесій, ветеранських та громадських організацій.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Батьківщині-Матері і вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання. Після чого курсанти військових вишів Харкова віддали шану загиблим урочистим маршем.

Хотіли б відмітити цілком правильні слова, які сказав заступник губернатору Харківської області Михайло Черняк:

«2 вересня в усьому світі вважають Днем закінчення Другої світової війни. Ми вперше відзначаємо цю дату, і це дуже важливо, у Другу світову було втягнуто більшість країн світу, у ній загинули десятки мільйонів людей. Це була трагедія планетарного масштабу. І ми ніколи не думали, що після Другої світової війни в Європі будь-коли знову виникне подібна ситуація. Але сьогодні в Україні відбуваються бойові дії, і весь світ живе на порозі великої війни. Будь-яка війна рано чи пізно закінчується миром. Питання лише в тому, якою ціною цей мир буде досягнутий. Але я впевнений, що нам вдасться відстояти мир в Україні і вберегти весь світ від трагедії».

Можливо це допоможе зрозуміти, чому у нас в календарі з`являються нові світа – а також, як ми сподіваємося, незабаром счезнуть старі назви вулиць та міст…

день 2 вересня IMG_20150902_102429