Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” вшанували пам’ять загиблих учасників ліквідації на ЧАЕС

14.12

Сьогодні, 14 грудня 2018 року  педставники ГО “Спілка ветеранів АТО” разом з керівництвом області та міста, чорнобильцями та представниками громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в Молодіжному парку.

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС пам’ять загиблих чорнобильців вшанували хвилиною мовчання.

Голова ХОДА Юлія Світлична підкреслила, що в Харківській області приділяється велика увага співпраці з громадськими організаціями, що об’єднують ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Голова ХОДА Юлія Світлична наголосила, що цього року 14 грудня до чорнобильців керівництво області прийшло з реальними справами. Так, на завершальному етапі знаходиться капітальний ремонт Обласного диспансеру радіаційного захисту населення – це ті роботи, на які ліквідатори аварії чекали десятиліттями. Але оновлення лікарні – не єдине, що роблять в області для ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Довідка. 14 грудня 1986 р. був прийнятий в експлуатацію об’єкт «Укриття», який було зведено над 4-м блоком ЧАЕС. Роботи з ліквідації наслідків однієї з найбільших у світі техногенних катастроф тривали близько 260 днів, у них були задіяні 90 тисяч осіб. День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС був заснований у 2006 році та відзначається щорічно 14 грудня. 2016-й рік, 30-й після аварії на ЧАЕС, був оголошений Президентом України Петром Порошенком Роком пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.