Представники ХОГО “Спілка ветеранів АТО” брали участь у засіданні координаційної ради з питань Національно-патріотичного виховання

01.10

У конференц-залі Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації відбулося засідання координаційної ради. Обговорювались  питання щодо проекту регіональної Програми національно – патріотичного  виховання молоді на 2019 – 2023 роки.

На засіданні доповіді робили Голова ХОГО “Спілка ветеранів АТО” Федоров Павло Борисович, начальник відділу з молодіжної політики Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Пащенко Лариса Миколаївна, директор Комунального закладу “Харківська обласна станція юних туристів” Харківської обласної ради Редіна Валентина Андріївна.

“Найважливіший крок для увічнення пам’яті українських воїнів, які загинули на Донбасі, відстоюючи територіальну цілісність і Незалежність України зроблено – це зведення пам’ятнику, який буде встановлений  на алеї скверу біля станції метро “Захисників України. Основна ідея  пам’ятнику  – єдність України” – сказав голова ГО “Спілка ветеранів АТО” Федоров Павло.

Розглядається можливість встановлення монументів для увічнення пам’яті українських вояків в районах міста Харкова та області.  До розробці проекту пам’ятника воїнам антитерористичної операції силами скульптурного відділення в рамках курсового та дипломного проектування були запрошені  студенти Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Також запрошуємо до співпраці як приватних осіб так і організацій – додав він.