Представники “Спілка ветеранів АТО” були присутні на засіданні Ради регіонального розвитку Харківської області

14.03

Сьогодні, в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого пройшло засідання Ради регіонального розвитку Харківської області на якому був присутній Прем’єр міністр України Володимир Гройсман.

Також у Раді прийняли участь голова ХОДАЮлія Світлична,  представники ГО “Спілка ветеранів АТО”, представники районів Харківщини, керівники ОТГ, промислових підприємств, вишів, медичних закладів тощо.

Під час засідання голова ХОДА Юлія Світлична та керівники об’єднаних громад регіону розповіли про результати роботи та подальші плани розвитку.

“Я дуже задоволений був почути про плани області на найближчий час. Вони є абсолютно реалістичними, і у вас є абсолютно все для того, щоб це зробити. Хотів подякувати кожному з вас. Це дуже добре, коли в людини є не тільки обов’язок виступити, а коли є запал, енергія до змін. І я відчув це в усіх виступаючих. Одразу відчув це від голови обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни”, – сказав Володимир Гройсман, підбиваючи підсумки заходу.