Представники спілки були на обласній раді ветеранів України

06.03

Сьогодні, 6 березня у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ХарРІ НАДУ) відбулася обласна рада ветеранів України.

На раді були присутні голова ХОДА Юлія Світлична разом із ветеранами  представниками “Спілка ветеранів АТО”,  спілки ветеранів Афганістану та  ГО “Союз Чорнобиль України”.

134a4421-2200x1467-9485

Юлія Світлична подякувала ветеранським організаціям області за конструктивну співпрацю.

«Будь-яке спілкування – це пошук конструктиву. Завжди хочеться максимум, але ми виходимо з того, що можемо зробити. Багато програм, які в області тягнулися довгий час, були абсолютно неефективні. Ми підійшли до вирішення наявних питань по-іншому. Почали спілкуватися з ветеранськими та громадськими організаціями. Запитувати: що ефективно, що змінити, а де, можливо, запровадити щось нове. Тому що ми всі зацікавлені в ефективній роботі», – підкреслила Юлія Світлична.

Вона зазначила, що завдяки спільній роботі обласної влади та громадських організацій останнім часом у регіоні реалізували значну кількість якісних проектів.

«Те, що ми не можемо змінити на законодавчому та національному рівні, ми намагаємося реалізувати тут, у регіоні, – сказала керівник області. – Багато проектів реалізовано спільно з воїнами АТО й ООС – щодо доступного житла, реабілітації, охорони здоров’я, оздоровлення. Програми, які на даний час реалізуються в області, будуть продовжені. Ми будемо зміцнювати реабілітаційну та медичну базу. Продовжимо матеріальні виплати – й уже заклали в обласному бюджеті кошти на ці цілі. Нам є, над чим працювати, й ми об’єднуємося заради розвитку».

“За підтримки ХОДА та ХарРІ НАДУ при Президентові України зараз у цьому виші реалізується навчальна програма «Патріоти – до влади». Навичкам управління навчаються 50 громадських активістів. Також у регіоні відбувається конкурс проектів монументів захисникам України, які встановлять у районах області” -сказав секретар Ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов.

134a4437-2200x1467-c590

Також подякував керівництву облдержадміністрації за постійну підтримку ініціатив організації.

«Окремі слова подяки – Юлії Олександрівні за підтримку соціальних проектів учасників АТО, які розглянули на сесії обласної ради, й вони отримали підтримку більшості депутатів. Це, в тому числі, соціальний пакет, який надає можливість збільшення матеріальної допомоги учасникам АТО до Дня захисника України, додаткові кошти на реалізацію програми «Доступне житло» для учасників АТО. Також, що дуже важливо, виділені кошти для створення монумента захисникам України, який буде будуватися напроти Академії Національної гвардії», – навів приклади Юрій Корсунов.

Під час зустрічі обговорили питання створення регіонального реабілітаційного центру для ветеранів, фінансування статутної діяльності громадських організацій, реалізації проектів патріотичного виховання тощо.

134a4326-2200x1467-f1a1 134a4322-2200x1467-6697