ПРЕДСТАВНИКИ ГО “СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО” ВІДВІДАЛИ ВАЛКІВСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

19.12

Сьогодні, 19 грудня 2023 року, в рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”, наша команда представників ГО “Спілка ветеранів АТО” відвідала Валківську територіальну громаду.

В ході нашої зустрічі, ми з’ясували, що у територіальній громаді є програма соціального захисту населення, а також планується програма надання цільових коштів тяжкопораненим воїнам для проведення хірургічних операцій, реабілітації та лікування у лікувальних закладах України та за кордоном.

«Наш проєкт “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” націлений саме на вирішення нагальних питань ветеранів. Надаючи необхідну підтримку та консультації, ми будемо сприяти полегшенню процедур та отриманню необхідних послуг», – запевняє Голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Сергій Бабаєв.

Водночас з цим, ми дізнались , що існують проблеми, пов’язані з медичним обслуговуванням ветеранів, реабілітацією після поранень та протезуванням, а також у вирішенні питань з оформлення посвідчення УБД, проходженням МСЕК та отриманням військової пенсії.

«Звільнені зі служби військові часто не відчувають підтримки, коли повертаються після служби. Я сам пройшов цей процес 2 місяці тому і розумію, наскільки важливо надавати допомогу та підтримку. Наш проект дозволяє отримати консультації з соціального захисту, допомогу у вирішенні питань з пільгами та статусами, а також поліпшити взаємодію з місцевими владними структурами», – поділився Голова ГО «Спілка Інвалідів-Учасників АТО «Непереможні», Руслан Агібалов.

На заході були присутні представники Валківської територіальної громади:

Скрипніченко Валерій- голова Валківської міської ради;

Корсун Андрій – радник міського голови;

Нізельковська Ірина – начальник управління соціального захисту населення міської ради;

Обихвост Володимир – військовий комісар Валківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Наріжна Алла – начальник Валківського відділу Богодухівської філії Харківського обласного центру зайнятості ;

Катрич Юрій – Голова ГО «Ветерани АТО»;

Дараган Володимир – директор «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

Орлова Марина – директор КНП «ВАЛКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННО МЕЛИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Наша мета – забезпечити підтримку нашим ветеранам після їх повернення у цивільне життя. Ми підтримуємо та допомагаємо нашим героям, які служили і служать нашій країні і працюємо над вирішенням конкретних проблем, щоб зробити їхнє повернення до повноцінного життя максимально комфортним та безпечним.

Наша команда продовжує працювати над розвитком і реалізацією проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», спираючись на підтримку ветеранської спільноти, місцевих громад та західних партнерів – урядів Канади, Фінляндії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Сполучених Штатів Америки.