ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ “РЕІНТЕРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: СЛОБОЖАНЩИНА” НА ФОРУМІ У МІСТІ ЛОЗОВА

15.12

Сьогодні представники ГО «Спілка ветеранів АТО», в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», відвідали Форум «Соціально-економічні ініціативи у відбудові українських громад».

На форумі , який відбувся 15 грудня 2023 року у місті Лозова, був представлений проєкт “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”. Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” та команда проєкту розповіли про ті напрямки допомоги та підтримки, котрі можуть отримати ветерани, члени їх родин, родини загиблих захисників України.

“Питання самозайнятості та працевлаштування ветеранів вже зараз стоять достатньо гостро і незабаром ситуація в даній сфері має стати ще складнішою. І тільки ефективна реалізація цільових грантових програм, розвитку ветеранського бізнесу, процесів навчання та перекваліфікації повинні стати вірним рішенням. Підкреслимо – програм як загальнодержавного, так і місцевого рівня. Як на рівні ОТГ, так і на рівні КабМіну, необхідність такого рішення має бути усвідомлено нашими посадовцями” – зауважила Ольга Лехан, голова ГО “Дружини ветеранів”.

Ми дякуємо організаторам форуму за проведену роботу і сподіваємося на гідне місце ветеранським спільнотам у відбудові українських громад.