Президент України Петро Порошенко підписав указ про нагородження 163 учасників АТО, з яких 13 нагороджені посмертно.

26.07

Президент Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами понад 163 військовослужбовців, які проявили мужність та високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення АТО, з яких 13 нагороджені посмертно. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

25 липня президент підписав відповідний указ.

Відзначається, що орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджений лейтенант Ігор Бабаян – командир розвідувального взводу 90 окремого аеромобільного батальйону ЗСУ. З березня 2016 року він брав участь в обороні промзони поблизу Авдіївки. Під час перевірки ворожої вогневої точки лейтенант Бабаян отримав поранення в руку, однак продовжував керувати боєм. У результаті рішучих дій лейтенанта ворожа точка була знищена.

Серед нагороджених орденом “За мужність” III ступеня – сержант, командир стрілецького відділення – командир машини стрілецького взводу стрілецької роти 40 батальйону територіальної оборони 17 окремої гвардійської танкової бригади оперативного командування “Південь” сухопутних військ ЗСУ Олексій Верлієнко. В зоні АТО сержант проходив службу з червня по серпень 2014 року. Він не раз рятував життя своїм бойовим товаришам, однак сам отримав численні поранення.

  Орденом “За мужність” III ступеня також нагороджений старший солдат Олександр Дейнека, який проходив службу в зоні проведення АТО з червня по серпень 2014 і входив до складу розвідувально-штурмового взводу, який виконував особливо небезпечні завдання по захопленню і знешкодження опорних пунктів терористів.