Проведені перші загальні збори громадських організацій ветеранів АТО на Харківщині

19.03
17 березня о 17.00 у Держпромі, у приміщенні сектору департаменту масових комунікацій, були проведені перші загальні збори офіційно зареєстрованих громадських організацій ветеранів АТО. У зборах прийняли участь 8 громадських об`єднань:
Харківська обласна філія ГО “Товариство ветеранів АТО”
ГО “Куп`янський союз учасників АТО”
ГО “військове братерство – союз учасників АТО”
ГО “Лозівська спілка АТО”
ГО “Українське об`єднання учасників бойових дій та волонтреів АТО у Харківській області”
Харківський обласний округ ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО”
ГО “Товариство ветеранів-інвалідів АТО”
ГО “Ассоціація учасників бойових дій та ветеранів АТО”

Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів АТО”
а також депутати Харківської міської ради-ветерани АТО та керівництво Харківського обласного теріторіального відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.
Під час зустрічі були обговорені основні найбільш гострі питання, з якими зіштовхуються ветерани АТО під час повернення до мирного життя – це і оформлення пільг, виділення земельних ділянок, допомога сім`ям загиблих учасників АТО ті інші.
По результатам зборів було прийнято рішення створити Координаційну Раду ГО учасників АТО при Державній службі у справах ветеранів війни та учасників АТО у Харківській області. Установчі збори вирішили провести за 2 тижні.
Просимо усі інші громадські обєднання учасників АТО, які не приймали участь у цих зборах – подати заявки на участь у роботі Координаційної Ради до Харківського обласного теріторіального відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО (звичайно за бажанням).