ПРОЄКТ «РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: СЛОБОЖАНЩИНА» ЗАВЕРШЕНО

15.05

Протягом останніх шести місяців команда ГО «Спілка ветеранів АТО» ініціювала реалізацією проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина». В рамках проєкту по всій Україні проводились програми онлайн-консультацій з юридичних, психологічних, медичних та соціальних питань.

Безпосередньо на Слобожанщині відбувалися заходи з фізичної та психологічної реабілітації, юристи та адвокати надавали консультації ветеранам та членам їх родин. Також була налагоджена ефективна співпраця з представниками місцевих ОТГ, державних установ для захисту прав ветеранів та членів їх родин. 

Метою нашої діяльності було створити найбільш сприятливі умови для реінтеграції ветеранів та їх родин до цивільного життя.

За час нашої роботи ветерани та члени їх родин отримали:

  • 134 безкоштовних психологічних консультацій;
  • 745 юридичних консультацій;
  • 260 консультацій із соціальних питань;
  • 86 ветеранів пройшли фізичну реабілітацію.
  • більше 600 ветеранів скористалися нашими лекторіями та семінарами з правової тематики та питань розвитку ветеранського бізнесу

Дякуємо за можливість реалізувати проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

ГО «Спілка ветеранів АТО» буде і надалі продовжувати свою діяльність і допомагати ветеранам та їх родинам задля успішної реінтеграції в цивільне життя!