Проєкт “Віра! Надія! Любов!” – надання підтримки сім’ям учасників АТО/ООС

14.05

Вже впродовж 3-х років громадська організація «Харківська обласна громадська організація Дружини ветеранів АТО» працює в рамках проекту «Віра!Надія!Любов!» з надання підтримки сім’ям учасників АТО.

З початку бойових дій на Сході війна прийшла не лише на територію України, а і в українські сім’ї. Є підстави вважати, що після повернення додому внаслідок пережитих подій, чимало родин не знаходять порозуміння, і, зрештою, розходяться.

Тенденція розлучень, а так само проблема в сім’ях українських військових, які повернулися із зони бойових дій пов’язані з посттравматичним стресовим розладом у бійців: тут може бути і агресія, і не розуміння між подружжям. Щоб зберегти сім’ю подружжя повинні знайти себе. Легше подолати посттравматичний стресовий розлад, коли близькі оточують любов’ю і розумінням.

Проєкт реалізовується в рамках міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.

“Ми звикли до найскладніших справ, працюємо в усіх сферах надання допомоги. Брали та продовжуємо брати участь у формуванні бази найбільш актуальних питань незалежно від  складності їх вирішення з якими стикаються сім’ї учасників АТО/ООС. Ми хочемо, щоб всі ці заходи ставали більш доступним для сімей учасників АТО, надихаючи їх на досягнення нових цілей. І це стає можливим завдяки високому професіоналізму та залагодженню роботи команди” – зазначила голова організаціїї Ольга Лехан.

MyCollages-21-1-6d04ccf4
Якщо Ви потребуєте підтримки або ж хочете долучитись до роботи організації тел.: 099-048-62-96