При Харківському обласному військкоматі пройшли збори, присвячені організації роботи загонів Територіальної Оборони.

13.04
9 квітня 2016 р. у приміщенні актової зали Харківського обласного військкомату відбулися організаційні збори, на яких розглядалися питання, що відносяться до більш ефективної організації роботи та навчань загонів ТерОборони. У заході приймали участь районні військові комісари Харківської області, командири загонів ТерОборони, представники громадських організацій. Активісти ГО “Спілка ветеранів АТО” також прийняли дієву участь у ціх зборах.
Головною темою обговорень була побудова нової, більш ефективної комунікації між громадськими, патріотичними об’єднаннями, учасники яких готові проходити тренування та навчання у загонах ТерОборони та місцевою структурою Міністерства Оборони України, яка відповідає за цей напрям. У світі тих нововведень, які проводяться Міністерством Оборони, ГенШтабом та місцевими органами влади – ТерОборона виглядає вкрай доречною “резервною армією”, на яку і повинна спиратися регулярна армія у випадку напади чи терористичної загрози.
Запрошуємо усіх небайдужих до лав загонів ТерОборони у Харківській області! Подробиці можна дізнатися у районних військоматах – і найближчим часом, після затвердження Харківською обласною радою програми ТерОборони, ми наведемо їх на нашому сайті.
IMG_20160409_120127