Приєднуйтесь до співпраці та реалізації проектів

18.01
Харківська обласна «Спілка ветеранів АТО» протягом декількох років успішно реалізує проєкти для учасників війни на Сході. Мова йде про меморіальну роботу, вирішення питань з пільговим проїздом, програми придбання житла на пільгових умовах, допомозі в отримання земельних ділянок в Харківській області, проведення реабілітаційних заходів. Також до цього кейсу ми маємо намір додати питання над, якими ми вже працюємо певний час і які знаходяться на стадії реалізації, а це: отримання земельних ділянок в місті Харкові, створення ветеранського Хабу в місті Харкові, та розширення житлових програм за рахунок бюджетних коштів громади міста Харкова.
У своїй діяльності ми активно співпрацюємо з експертами в різних галузях, представниками Міністерства ветеранів і іншими конструктивними громадськими об’єднаннями атовців у тому числі з інших регіонів. Зараз завдяки Вашій підтримці ми маємо трохи більше можливостей для реалізації проєктів, які можуть допомогти захисникам України. Тож ми запрошуємо ветеранські об’єднання до конструктивної співпраці без популізму та амбіцій.
Якщо у вас є сформовані плани соціальних проєктів, що стосуються ветеранів бойових дій на Сході України приєднуйтесь до конструктивної співпраці. Ми завжди раді допомогти, але лише у тому разі, якщо мова йде про предметні пропозиції, які дійсно можна реалізувати.
Свої пропозиції пишіть на електронну скриньку svato@i.ua