ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ СІМЕЙ ВЕТЕРАНІВ

23.01

22 січня 2023 року, в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», відбувся груповий тренінг родин ветеранів – ГО «Дружини ветеранів АТО» із психологами проєкту. Учасники заходу змогли перевірити свій рівень тривожності та рівень внутрішніх ресурсів за допомогою проєктивних методик.

«Я завжди випробовую на собі, а потім раджу іншим. І цей тренінг був для мене і мого чоловіка дуже цікавим. Ми отримали багато позитивних емоцій і рекомендацій щодо внутрішнього стану, психологічного та фізичного. Раніше я не звертала на це уваги,але після тренінгу усвідомила,що своїм ментальним здоров’ям треба займатись, бо життя одне, а попереду ще дуже багато роботи», – поділилася Голова ГО «Дружини ветеранів АТО» Ольга Лехан.

Спільне обговорення досвіду та емоційного навантаження підкреслило, що психологічна підтримка є важливою не лише для ветеранів, але й для їхніх сімей.

Нагадуємо,що наші психологи працюють як офлайн у Харкові,так і онлайн по всій Україні. В разі виникнення питань або необхідності отримання консультації Ви можете звернутися за номерами 063-827-44-54 , 066-734-72-07 або залишити заявку на нашому сайті.

Захід був проведений за парнерства Харківського обласного центру соціальних служб. Дякуємо за надане приміщення для проведення заходу!