ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ У ХАРКОВІ

30.01

29 січня 2024 року в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів:Слобожанщина» відбувся психологічний  тренінг для ветеранів у форматі «Самодопомога плюс». Захід передбачав створення механізмів власної саморегуляції, відновлення впевненості в собі та в своїх силах. 

На тренінгу ветерани змогли прослухати лекцію про стрес та його ознаки,проаналізувати свої відчуття. Зробили декілька справ для розвитку навички самостійно гальмувати стрес.

«Курс «Самодопомога Плюс» був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як груповий курс управління стресом, що складається із п’яти занять. Він підходить для всіх випадків, коли є групи населення, що постраждали від вкрай несприятливих умов. Ми його використовуваємо для подолання стресу у дорослих, незалежно від того, чи є у них діагностоване психічне захворювання. Особливо він може бути корисним для ветеранів російсько-української війни і членів родин ветеранів», – підкреслив Голова ГО «Спілка медиків АТО/ООС» Сергій Усенко.

Дякуємо за надане приміщення  спеціалізоване  формування Харківського ОЦСС “Навчально – методичний центр для підвищення професійних компетентностей з питань психологічної допомоги та психо-соціальної підтримки”.

Наші ініціативи спрямовані на забезпечення психологічної допомоги ветеранам та членам їх родин, тож якщо Вам чи Вашій родині потрібна допомога – ми готові надати її вам безкоштовно!