Рада ввела безкоштовну психологічну реабілітацію для військових після виконання бойових завдань

04.11
Верховна Рада ввела безкоштовну психологічну реабілітацію для військовослужбовців після виконання завдань в бойових умовах.
За прийняття в цілому законопроекту №2686 проголосували 236 депутатів,
Згідно з ним, військовослужбовці, учасники бойових дій, а також особи, звільнені з військової служби, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО) або виконували службово-бойові завдання в екстремальних (бойових) умовах, в обов’язковому порядку повинні пройти безкоштовну психологічну, медико- психологічну реабілітацію у відповідних центрах з відшкодуванням вартості проїзду в ці центри в обидві сторони.
Кабінет Міністрів у місячний термін з дня опублікування цього закону зобов’язаний забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з прийнятим законом.
Згідно з пояснювальною запискою, в головному управлінні Національної гвардії знаходиться проект наказу про медико-психологічної реабілітації, але він не може бути реалізований за відсутності відповідної правової норми.