Разом до перемоги!

17.10

17 жовтня 2018 року біля будівлі Харківської міської адміністрації під час проведення чергової сесії Харківської міської ради депутатів, ГО “Спілка ветеранів АТО” разом із іншими громадськими об’єднаннями учасників АТО, було проведено мирний мітинг ” Харків – це Україна” щодо необхідності запуску прозорого та ефективного механізму виділення землі під забудову учасникам війни на Сході в межах міста Харків. Взагалі участь в акції прийняло більше двохсот воїнів-патріотів, їх сімей та членів сімей загиблих на фронті. Їхніми вимогами до міської влади було негайне створення робочої комісії за участю представників громадських організацій учасників АТО, яка змогла би взяти на себе вирішення цього важливого питання.

6 4 3
Нагадаємо, що громада атовців-харківян вимушена була піти на цей крок після того, як офіційна петиція щодо виділення землі учасникам АТО, яка зібрала на сайті міськради більше ніж 5000 голосів необхідних до розгляду на сесії, фактично залишилася без відповіді.
Результатом нашої акції став виступ представника ГО ” Спілка ветеранів АТО” – керівника Київського районного відокремленого підрозділу у м. Харкові – адвоката Волчелюка Віктора на сесії, під час якого він наголосив на необхідності розпочинання виділення землі атовцям у Харкові (чи отримання ними розумної компенсації за неї) в найближчі терміни. У іншому випадку, градус протистояння в суспільстві буде тільки підвищуватися і громада атовців тоді буде мати повне моральне право перейти до рішучих заходів – як це було, наприклад, у Львові.
Впевнені, цього разу позицію учасників АТО міська рада почула і ближчим часом нагоду отримати земельну ділянку у місті будуть мати першочергово сім’ї загиблих учасників АТО та поранені добровольці 14 року..ю

2
Дякуємо всім тим, хто прийняв участь у акції!
Разом – до перемоги!